Prírodná liečba Joalis- dospelí

Joalis sú čisto prírodné bylinné kvapky spracované unikátnou patentovanou HDTx-technológiou, ktorá je schopná ukladať spektrálne informácie o toxínoch vyskytujúcich sa v našom tele ako napr.

• Baktérie
• Vírusy
• Chemické látky a ťažké kovy
• Plesne a metabolity z nevhodnej stravy
• Zbytky po liekoch, očkovaniach a antibiotikách
• Karcinogény a iné špecifické toxíny

do obsahu malých 50ml fľaštičiek. Na základe užívania kvapiek dochádza k dešifrovaniu informácií o konkrétnych toxínoch, ktoré sme našli pri vyšetrení v tele, a tým k špecifickej aktivácii imunitného systému a odstráneniu toxínov vlastnými silami, bez chémie či liekov, a to bez škodlivých vedľajších účinkov. Proces má postupný charakter, ústup potiaží sa prejavuje individuálne asi po 2-4 týždňoch. Je bezpečný ako pre dospelých tak aj pre batoľatá a malé deti. Preparáty sú čisto na prírodnej bylinnej báze a obsahujú 20% alkoholu, detské preparáty obsahujú namiesto alkoholu fruktózový sirup. Všetky sú schválené Ministerstvom zdravotníctva SR.

Ako meriame prítomnosť infekcií a toxínov

Pre potreby terapie Joalis vznikol prístroj „Salvia“. V rukách skúseného terapeuta umožňuje diagnostikovať veľa vecí, ktoré sú v diagnostike klasickej medicíny nedosažiteľné.
Na základe EAV merania zmeny kožného odporu v špeciálnom bode na dlani nám umožňuje prístroj v súčinnosti s počítačom diagnostikovať prítomnosť infekcií a toxínov v celom tele – jeho jednotlivých orgánoch a tkanivách – a tak zostaviť podrobnú tzv.„toxickú mapu“ orgánov.

Zároveň dokáže vytestovať aj vhodnosť požívania rôznych potravín, liekov či potravinových doplnkov.

Ďaľším prínosom prístroja Salvia je možnosť kontroly po absolvovanej liečbe, či žiadúce zmeny v požadovanom rozsahu už v organizme nastali, alebo či máme v terapii pokračovať rovnakými či inými prostriedkami.