Prírodná liečba Joalis- deti

Detské preparáty Joalis sú spracované rovnakou technológiou ako preparáty pre dospelých a rovnako účinné, len sa v nich vyhýbame alkoholovej zložke. Sú naprosto bezpečné, schválené Ministerstvom zdravotníctva SR a obsahujú len čisto prírodné bylinné zložky v riedení, ktoré nespôsobuje alergie na liečivé byliny. Nosnou látkou je namiesto alkoholu fruktóza alebo detský olej.

Joalis Bambi oil

  •  preparáty určené batoľatám a najmenším deťom, sú určené k prenosu liečivých informácií do tela dieťatka cez pokožku formou kvalitného detského oleja, ktorý zároveň nahradí aj kozmetické používanie olejov po kúpaní.

Joalis Bambi sirupy

  • plnohodnotné preparáty ako u dospelých určené pre deti od 3 rokov, ktoré dopravia účinné látky do tela vo forme fruktózového sirupu. Preparáty sú chutné, deťmi obľúbené, dobre znášané a nealergizujú.

Joalis Bambi harmony

  • komplexná ucelená kúra 5 preparátov na báze fruktózového sirupu, riešiaca opakované poruchy imunitného systému u detí. Preparáty sa užívajú v určenom poradí postupne jeden po druhom a upravujú v tele rôzne aspekty, ktoré vedú k opakujúcim sa chorobám a slabej imunite či alergii.

DETI NOVEJ ZEME

KRIŠTÁĽOVÉ, DIAMANTOVÉ,DÚHOVÉ

Určite ste si všimli, že sa medzi nami objavuje stále väčší počet veľmi citlivých, nadaných detí, ktorým hovoríme aj krištáľové, dúhové či diamantové atď – podľa farby ich aurického poľa. Potrebujú mimoriadny prístup z našej strany, a to ako v oblasti výchovy, tak aj v liečbe chorôb či stravovaní. Sú nezvyčajne múdre, inteligentné a plné lásky a každé z nich prináša na Zem jedinečný dar a posolstvo, obohatí náš život nevšednými pohľadmi a zážitkami, ktoré zmenia nielen nás samotných ale časom aj život celej našej spoločnosti. Tieto deti majú odmalička veľmi silné reakcie na potraviny, chemické a toxické látky, lieky a okolitý stres, preto dnes už takmer každé trpí buď alergiou, potravinovou intoleranciou, poruchou imunity či emočnou a stresovou záťažou. Pomôžme naším deťom cítiť sa zdravo a šťastne a liečme ich prípadné choroby alternatívnou medicínou!!! Nevystavujme ich zbytočne chemickým liekom, liečbam alergií ktoré nikam nevedú, len k dlhodobému užívaniu antihistaminík, sprejov či kortikoidných mastí, vylúčme z ich stravy potraviny ktoré narúšajú ich imunitný systém a psychiku a naučme sa im načúvať, byť ich ochrancami a partnermi. Deti dnešnej doby sú iné ako sme boli my.

Najčastejšie problémy „nových detí“ našej doby:
• Alergie
• Potravinové intolerancie – mliečne výrobky, pšenica, sója, vajcia, orechy, ovocie, zelenina, mäso….
• Vyberavosť v jedle a odmietanie niektorých potravín, hlavne mäsa
• Ekzémy
• Poruchy imunity, opakované respiračné problémy, výrazné pri nástupe do škôlky či školy
• Hyperaktivita, problémy s učením, odmietanie školského učiva, nesústredenosť…
• Ťažko zvládnuteľné správanie,problémy s disciplínou a podriadením sa, precitlivelosť…
• Neskoré rozprávanie, koktanie, poruchy reči…

Pomôžme deťom vysporiadať sa s ich problémami prírodnou liečbou bez chémie a vedľajších toxických účinkov, venujme sa im so záujmom a ústretovosťou. Očakávajú z našej strany lásku, pochopenie a toleranciu. Neubližujme im svojou nevedomosťou, hľadajme pre nich vždy to najmenej toxické a chemické riešenie chorôb či stravovania !